PENKTADIENIS, Gegužės 27, 2016
elektroninis paštas failų talpykla
Televizija Internetas Fiksuotas ryšys
NaujienosPagalbaDiskusijosApieKontaktaiSiuntiniai

 

 

Informacija TV Roventa skaitmeninės televizijos žiūrovams!

Gerinant rodomų programų kokybę pasikeitė TV programų:
Roventa Info,
TV6,
Disney Junior,
Extreme Sports,
BBC World,
CNN Internetional dažnis.
Dabar šias programas matysite 442MHz dažniu.

2016-01-22


Užbaigtas Kultūros ministerijos finansuojamas projektas

Lietuvos kabelinės televizijos asociacija įgyvendina projektą „Autorių teisių ir gretutinių teisių objektų, naudojamų retransliavimo veikloje, apsaugos modernizavimo projektas“, kurio pagrindinis tikslas – padidinti ir užtikrinti autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugą televizijos programų paketų platinimo (konkrečiai retransliavimo) srityje. Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos lėšomis iš kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos 2014 m. lėšų.
Tyrimą sudaro 4 pagrindinės dalys... skaitykite plačiau

2015-12-21


RTR Planeta perkeliamas į papildomai apmokestintų kanalų paketus

2015 m. gruodžio 8 dieną vykusiame posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija, siekdama efektyviai apriboti ne Lietuvos jurisdikcijai priklausančių transliuotojų draudžiamos informacijos platinimą, įpareigojo Lietuvos retransliuotojus perkelti programą „RTR Planeta“ į televizijos programų paketus, platinamus tik už papildomą mokestį. Šiame sprendime nustatyti apribojimai galios 12 mėnesių nuo jo priėmimo dienos.
Plačiau apie sprendimą informacijos galite rasti čia: http://www.rtk.lt/files/15_1449748900_192.pdf
UAB „Roventa“ abonentai „RTR Planeta“ kanalą galės žiūrėti įsigiję Skaitmeninės televizijos Digi paketą.

2015-12-09


Retransliuojamas gerų naujienų televizijos (GNTV) kanalas

 


Džiugi žinia Roventos abonentams.
Nuo šiol vietoj tarptautinio televizijos kanalo Arirang TV retransliuojamas gerų naujienų televizijos (GNTV) kanalas lietuvių kalba.
Gerų naujienų televizija – pasiilgusiems teigiamų emocijų ir gero laiko prie TV ekrano!
Misija – rodyti kas gražu, įdomu ir naudinga.
Vizija – stipri, Lietuvos regionų gyvenimą ir teigiamus pokyčius atspindinti televizija, žengianti kartu su naujausiomis technologijomis.
Laidose – paprasti ir žinomi krašto žmonės, dėmesys kultūrai, vaikų ir jaunimo kūrybai, saviraiškai, kraštui, verslui ir verslininkams, sportui, sveikatai. Tai, kas Jums įdomu ir aktualu, tai, kuo galime ir turime didžiuotis.
Gerų naujienų televizijos komanda – savo srities profesionalai, turintys daugiau kaip 10 metų darbo televizijoje patirtį ir nauji, kūrybingi žmonės.

2015-10-02


RTR Planeta retransliavimas stabdomas 3 mėnesiams

Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos priimto sprendimo nuo š. m. balandžio 13 dienos bus stabdomas televizijos programos „RTR Planeta“ retransliavimas 3 mėnesių laikotarpiui. Vietoj šios programos Roventos abonentai galės žiūrėti kitą pramogų ir kelionių programą „Moja Planeta“.

2015-04-10


Fotografijų konkursas

Pavasaris ne tik išstūmė žiemą iš mūsų kraštų, bet ir ėmė budinti gamtą, o kartu su ja ir norą vis daugiau laiko praleisti joje. Tad nenuostabu, kad daugelis iš mūsų laisvadieniais skubame pasimėgauti vis ryškiau šviečiančia saule ir vis didesne jos šiluma, taip pat skubame pakvėpuoti grynu oru ir pasigrožėti bundančia gamta. Beskubėdami nepamirškite su savimi pasigriebti ir fotoaparato ar išmaniojo telefono, nes Roventos žinių tarnyba skelbia naują fotografijų konkursą. Fotografuokite bundančią gamtą, pavasariškus vaizdus ir savo nuotraukas iki balandžio 26 dienos siųskite mums. Kokybiškiausias, gražiausias nuotraukas parodysime visiems regioninės televizijos „Roventa“ žiūrovams.
Nuotraukos turi būti JPG formato, gali būti spalvotos arba nespalvotos, dydis - ne mažesnis kaip 1 MB (dydis pikseliais ne mažesnis nei 1920 x 1080). Nuotraukas mums atsiųsti ir sudalyvauti konkurse galite užpildę konkurso dalyvio formą.

2015-03-16


Plinta virusas, užšifruojantis kompiuterio failus

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT įspėja interneto naudotojus apie naują plintantį kenkimo programinį kodą „CTB Locker“ (angl. ransomware), kuris užšifruoja pažeistame kompiuteryje esančius failus. Virusas plinta elektroniniu paštu. skaitykite plačiau

2015-01-29


Internet Explorer - vartotojai pavojuje

„Microsoft“ savaitgalį pranešė aptikusi naują saugumo spragą, kuri yra aktuali visiems internautams, naudojantiems bet kokią naršyklės „Internet Explorer“ versiją. Spraga vis dar nėra užlopyta ir programišiai ją jau išnaudoja, o tai kelia grėsmę maždaug kas ketvirtam naršytojui. (skelbia lrytas.lt) plačiau skaitykite

2014-04-29


RTR Planeta

Teismas sankcionavo LRTK sprendimą riboti "РТР-Планета" retransliavimą. Daugiau informacijos RTK tinklapyje.

2014-04-07


» NTV Mir Lithuania

Paslaugų tipines sutartis, jų priedus ir taisykles sukeltas į ZIP formato archyvą galite parsisiųsti nuspaudę ...ČIA...

Apie   |   Skaitmeninė TV   |   Regioninė TV   |   Internetas   |   IP televizija   |   Fiksuotas ryšys   |   Kontaktai

Valid CSS!

  Web, reklamos sprendimai: „Reklamos idėjų bankas“